skazanynasmierc.pl

Zwycięstwo Olympique Marsylia we francuskich rozgrywkach wynikiem dwa do jednego i niesamowite trafienie Arkadiusza Milika!

Zwycięstwo Olympique Marsylia we francuskich rozgrywkach wynikiem dwa do jednego i niesamowite trafienie Arkadiusza Milika!

15.10.2022, 16:41

Wielbiciele z Francji ostatnimi czasy nie mogą narzekać na małą ilość międzynarodowych triumfów. Z pewnością piłka nożna jest w tym momencie ulubioną sportową dyscypliną we Francji. Francuscy piłkarscy kibice uwielbiają futbol i w dalszym ciągu pragną następnych sukcesów. w ostatnich latach Narodowa drużyna Francji była bardzo silna, a tego perfekcyjnym przykładem jest to, iż są aktualnymi mistrzami globu. francuscy kibice futbolu marzą również o tym, aby klub francuski dał radę triumfować w europejskich pucharach i należy wziąć to pod uwagę. Jak dotąd niesamowicie blisko tego celu było Paris Saint-Germain dwa lata temu, kiedy to zakwalifikowali się do finału Ligi Mistrzów. Jednak ponieśli klęskę z Bayernem w pojedynku finałowym, w którego składzie grał najlepszy zawodnik narodowej kadry Polski Lewandowski. Aktualnie podziwiać możemy poczynania Milika we Francji, który występuje w klubie Olympique z Marsylii.

Na początku należy wziąć pod uwagę to, iż Milik nie ma w tym momencie prostej sytuacji w zespole. Polski zawodnik miał kłopot z trafianiem do bramki od miesięcy i między innymi dlatego trener OM postanowił go posadzić na rezerwie. Polski zawodnik udowadniał jednak wiele razy, że nie powinno się go skreślać i warto dawać mu kolejne szanse. Dobitnym dowodem tego jest na przykład to, że w ostatnim spotkaniu Milik zdołał strzelić hat tricka. Bez najmniejszych Wątpliwości był to świetny zwiastun przed kolejnym spotkaniem, lecz polski zawodnik po raz kolejny zaczął to spotkanie na ławce. OM w tym meczu mierzył się z FC Metz i przez naprawdę długi czas na tablicy wyników utrzymywał się remisowy wynik. W 76 minucie meczu selekcjoner Olympique Marsylii zdecydował się wpuścić do gry zawodnika z Polski. Na pewno małe grono ludzi liczyło na to, iż piłkarz z Polski będzie w stanie zmienić przebieg tego meczu. Sześć minut później Arkadiusz Milik odebrał doskonałe zagranie i strzałem z przewrotki odmienił rezultat tego spotkania. Fenomenalnej urody był ten gol Milika Arkadiusza i dyskutowali o nim sportowi dziennikarze z całej Francji. Polskim futbolowym fanom pozostaje liczyć na to, że dzięki temu uderzeniu sytuacja zawodnika z Polski w Olympique Marsylia przemieni się na dobre.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij