skazanynasmierc.pl

Podczas finału wiosennego splitu League of Legends European Championship G2 zatriumfowało z popularnymi Łotrzykami wynikiem 3:0!

Podczas finału wiosennego splitu League of Legends European Championship G2 zatriumfowało z popularnymi Łotrzykami wynikiem 3:0!

14.10.2022, 13:22

Należy wiedzieć, iż w Europie esportowe zawody są dużo bardziej cenione. W tym momencie dostępnych jest naprawdę sporo gier, w których zawodnicy rywalizują na profesjonalnej scenie. Esportowe drużyny posiadają własnych kibiców, którzy dopingują ich w trakcie kolejnych batalii i warto mieć to na uwadze. W ostatnim dziesięcioleciu esportowe rozgrywki znacząco się rozwinęły, a transmisje z wydarzeń esportowych osiągają coraz wyższe rezultaty. Na ten moment śledzenie turniejów esportowych w grze League of Legends w naszym kraju jest niesamowicie popularne. Zmagania 10sięciu drużyn o tytuł mistrzowski wiosennej rundy LEC splitu wiosennego rozpoczęły się w końcówce stycznia. W LEC mamy możliwość podziwiać naprawdę wielu graczy z Polski, którzy są wysoko cenieni w świecie esportu i warto zwrócić na to uwagę. Mogliśmy podziwiać końcowe etapy fazy play-off w trakcie ostatniego weekendu i zakończyła się ona wygraną polskiego gracza.

Na starcie należy zaznaczyć fakt, że gigantycznym faworytem w finałowym meczu spring splitu LEC było Rogue, które doskonale radziło sobie przez całą rundę wiosenną. Finałowy pojedynek miał być sprawdzeniem tego, czy Rogue jest uszykowane do tego, aby stać się najwybitniejszą ekipą ze Starego Kontynentu. G2 jednak krok po kroku kreowało swoją potęgę w trakcie trwania całego wiosennego splitu. Ograli w półfinałowym starciu rozpędzone Fnatic, które ze swoim odświeżonym składem chciało sięgnąć po triumf w trakcie splitu wiosennego. Zawodnicy G2 Esports nie zostawili jednak żadnych wątpliwości graczom Fnatic i ograło ich rezultatem trzy do zera. Podczas wielkiego finału G2 Esports udowodniło, z jakiej przyczyny mnóstwo ekspertów twierdzi, że są najwybitniejszą organizacją w historii europejskiego League of Legends. Mnóstwo esportowych ekspertów oczekiwało, iż w finale zobaczymy zacięty pojedynek, który potrwa pięć map. Rzeczywistość okazała się jednak bardzo krzywdząca dla reprezentantów Rogue, ponieważ G2 grało naprawdę skutecznie i wygrało wynikiem trzy do zera. Kolejny raz w trakcie swojej kariery gracz G2 Marcin "Jankos" Jankowski wywalczył tytuł mistrza wiosennego splitu LEC.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij