skazanynasmierc.pl

Górnik ogrywa warszawiaków rezultatem jeden do zera! Kolejny przypadek słabej formy Legii Warszawa w rozgrywkach PKO Ekstraklasy!

Górnik ogrywa warszawiaków rezultatem jeden do zera! Kolejny przypadek słabej formy Legii Warszawa w rozgrywkach PKO Ekstraklasy!

15.10.2022, 10:53

Bez wątpienia w aktualnym sezonie polskiej ligi warszawska Legia gra naprawdę słabo. Rozsądnie wziąć pod uwagę, że gracze Legii to obecni mistrzowie polskich rozgrywek, a obecnie znajdują się w spadkowej strefie. Fatalną serię piłkarzy Legii miało w końcu zakończyć, jednak i tym razem zabrakło umiejętności do tego, żeby sięgnąć po pełną pulę punktów. Od początku spotkania gracze gospodarzy wyglądali na świetnie wytrenowanych i w pierwszej części drużyna gości nie umiała stawić im czoła. Po pierwszej części pojedynku zawodnicy gospodarzy prowadzili rezultatem dwa do zera i wiele wskazywało na to, iż szykuje się następna z kolei przegrana Legii. Jednakże na początku drugiej części tego pojedynku Warszawiacy wzięli się do pracy i zdołali doprowadzić do remisowego wyniku. W ten sposób zasiadający na stadionie sympatycy piłki nożnej mogli liczyć na duże emocje w ostatnich minutach meczu.

I faktycznie ostatnie minuty spotkania były niesamowicie ekscytujące. Przede wszystkim w następstwie gry piłkarzy gospodarzy, którzy finalnie wygrali to spotkanie. Na sam koniec gola dającego triumf zdobył Kubica, który był w stanie wykorzystać fantastyczne podanie w wykonaniu Janzy. Swoje premierowe trafienie po przejściu do PKO Ekstraklasy ustrzelił zdobywca pucharu świata sprzed siedmiu lat, a więc Podolski i należy zdać sobie z tego sprawę. to była wyjątkowa chwili dla tego gracza i co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Natomiast Legia Warszawa poniosła porażkę siódmy mecz pod rząd i w tym momencie plasuje się na siedemnastej pozycji w ligowej klasyfikacji. Jest to niezwykle kiepski sezon, jak na aktualnego mistrza polskiej Ekstraklasy i trzeba to podkreślić. Jeżeli zawodnicy Legii Warszawa mają ambicję ciągle grać w lidze polskiej to powinni wrócić do odpowiedniej formy. W przeciwnym wypadku mistrz polskich rozgrywek zaskakująco zdegradowany zostanie do niższej ligi.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij